FANDOM


Witajcie drodzy użytkownicy i czytelnicy Syców Wiki!

Za niecałe dwie godziny powitamy nowy rok! Ostatni dzień 2015 roku jest idealnym momentem na podsumowanie rocznej aktywności na Syców Wiki i zmian, które dotyczyły naszej encyklopedii.

Statystyka 2015

  • Od założenia Syców Wiki mija w dniu dzisiejszym dokładnie 777 dni.
  • Syców Wiki posiada aktualnie 227 artykułów i 191 obrazów. W przeciągu całego roku 2015 przybyło 38 nowych stron w przestrzeni głównej i 47 obrazów. W kwietniu opublikowany został artykuł nr 200.
  • Podobnie jak w 2014 roku, także w 2015 przez cały rok uprawnienia administratora posiadał tylko Martinuss. Swoje edycje na Syców Wiki wykonało za to zaledwie sześciu użytkowników.
  • Aktualnie na Syców Wiki włączone jest 6 z 12 rozszerzeń Wiki. Są to: blogi, galeria kategorii, tablica wiadomości, mapy, należy być zalogowanym, aby edytować i forum.
  • W 2015 wykonano łącznie ok. 900 edycji.
  • Aktualnie w rankingu polskich Wikii zajmujemy 182. miejsce. Najwyższa pozycja Syców Wiki to 181. miejsce (28 listopada), a najniższa pozycja – 216. miejsce (1 sierpnia).
  • Fanpage Syców Wiki na Facebooku posiada na dzień dzisiejszy 326 polubień. W stosunku do końca poprzedniego roku liczba lajków wzrosła dziesięciokrotnie! Dziękujemy za dotychczasowe polubienia! :)

Istotne zmiany

W czerwcu zostały opublikowane nowe Zasady, zastępujące dotychczasowy regulamin. Określają one podstawowe zasady pisania i edytowania artykułów, przesyłania grafik i reguły obowiązujące bezpośrednio użytkowników encyklopedii. W październiku z kolei utworzono nowy, szczegółowy poradnik dla edytujących Jak napisać artykuł?.

Dotychczasowy system oznaczania artykuł "wzorowymi" i "dobrymi" został zastąpiony medalem, przysługującym najbardziej wyróżniającym się artykułom. Medal otrzymało wówczas pięć artykułów: Joseph Franzkowski, powiat sycowski, Kościół katolicki w Sycowie i Peter Biron. Artykuły te są wyróżnione na stronie głównej.

W lipcu nawiązaliśmy współpracę z Encyklopedią Jeżowego.

Ponadto w dniach dwóch państwowych świąt: 1 marca i 11 listopada logo Syców Wiki uzyskiwało patriotyczny, biało-czerwony wygląd. W przyszłym roku postaramy się też zmienić barwy logo także 3 maja i 15 sierpnia.

Podsumowanie

Aktywność na Syców Wiki w 2015 roku nieco spadła, co jest widoczne w liczbie nowo napisanych artykułów. Jednak wchodzimy w 2016 rok z większym zasobem wiedzy w naszej encyklopedii. Liczymy, że 2016 będzie dla Syców Wiki pomyślniejszy :)

Kończąc, pragnę zaznaczyć, że 2016 będzie obfitować w różne, okrągłe rocznice m.in. 275. rocznicę utworzenia powiatu sycowskiego, 80. rocznicę śmierci Josepha Franzkowskiego czy 40. rocznicę zdobycia przez Syców tytułu Krajowego Mistrza Gospodarności. O tych i innych rocznicach administrator będzie państwa na bieżąco informować. Zachęcam też do śmiałej edycji na Syców Wiki poprzez dodawanie nowych i uzupełnianie dotychczasowych treści.

Na koniec pragnę złożyć państwu najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego, pełnego sukcesów życiowych nowego roku 2016!

Pozdrawiam.

Poprzedni:
listopad 2015
Blog podsumowujący:
rok 2015
Następny:
styczeń 2016

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki