FANDOM


Witajcie drodzy czytelnicy Syców Wiki!

Poniżej zaprezentuje comiesięczne podsumowanie aktywności na wiki. Oto, co zmieniło się w czerwcu:

  1. Na dzień dzisiejszy Syców Wiki posiada 203 artykułów. Jest to wzrost o dwa artykuły w stosunku do stanu z końca maja.
  2. Obecnie zajmujemy 206. miejsce w rankingu polskich Wikii. W ciągu całego miesiąca nasza pozycja w rankingu uległa spadkowi o cztery pozycje.
  3. Fanpage Syców Wiki na Facebooku posiada aktualnie 249 polubień. W stosunku do stanu polubień z końca poprzedniego miesiąca, w ciągu ostatnich 31 dni przybyło nam 18 lajków.
  4. 2 czerwca zostały napisane nowe Zasady obowiązujące od publikacji wszystkich użytkowników Syców Wiki. Strona z zasadami została podzielona na trzy główne sekcje: Zasady pisania artykułów, Zasady przesyłania grafik i Społeczność. Taki porządek ma na celu zapewnić przejrzystość i efektywność działania tego regulaminu.
  5. Dotychczasowe wyróżnianie wzorowych i dobrych artykułów zostało zastąpione przyznawaniem medalu zasługującym na to tekstom (punkt 7. Zasad pisania artykułów w Zasadach). Medal otrzymały dawne wzorowe i dobre artykuły tj. Joseph Franzkowski i Powiat sycowski. Ponadto medalem oznaczone zostały artykuły: Peter Biron i Kościół katolicki w Sycowie. Wszystkie te artykuły są polecane na stronie głównej.

Pozdrawiam.

Poprzedni:
maj 2015
Blog podsumowujący:
czerwiec 2015
Następny:
lipiec 2015

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki