FANDOM


Witam!

Tradycyjnie zaprezentuje comiesięczne dane podsumowujące kończący się miesiąc.

  1. Obecnie z zasobach Syców Wiki znajduje się 200 artykułów. Jest to wzrost o dwa artykuły w stosunku do poprzedniego miesiąca. Aktualna liczba stron w przestrzeni głównej jest też uwieńczeniem naszego celu znajdującego się na portalu społeczności. Numerem 200 w naszych zasobach został artykuł Droga wojewódzka nr 449. Pragnę dodać, że kolejnym celem Syców Wiki jest osiągnięcie liczby 300 artykułów, co będzie dla nas nie lada wyzwaniem.
  2. W rankingu polskich Wikii Syców Wiki w ciągu ostatnich czterech tygodni wciąż pięła się wyżej. Na początku miesiąca zajmowaliśmy 213. miejsce, a w ostatnią sobotę – już 207.
  3. I tu największa niespodzianka tego miesiąca. Fanpage Syców Wiki na Facebooku aktualnie ma 207 polubień, co jest, bagatela, wzrostem liczby lajków o ponad 150 w stosunku do momentu publikacji poprzedniego bloga. Dziękujemy!

Pozdrawiam.

Poprzedni:
marzec 2015
Blog podsumowujący:
kwiecień 2015
Następny:
maj 2015

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki