FANDOM


Witam!

Oto porcja informacji z życia Syców Wiki w marcu 2015:

  1. Aktualnie w zasobach tej encyklopedii znajduje się 198 artykułów (wzrost o jeden w stosunku do lutego) i 149 obrazów.
  2. W rankingu polskich wiki Syców Wiki zajmuje na koniec tego miesiąca 214. miejsce. Oznacza to niewielki spadek w stosunku do miejsca w rankingu pod koniec lutego.
  3. Fanpage Syców Wiki na Facebooku ma aktualnie 40 polubień[1]. Jest to wzrost o trzy polubienia w stosunku do poprzedniego miesiąca.
  4. 1 marca z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych logo Syców Wiki uzyskało patriotyczne barwy.
  5. Nastąpiły drobne korekty układu sekcji na stronie głównej w celu poprawy wyglądu strony z reklamami. Dodano też sekcję z linkami do stron, które mają podobną tematykę, co Syców Wiki.

Pozdrawiam.

Poprzedni:
luty 2015
Blog podsumowujący:
marzec 2015
Następny:
kwiecień 2015

Uwagi

  1. Pod wpływem zainteresowania udostępnionym w dniu 29 marca 2015 filmem "Dzień w Sycowie" (PKF 1974), liczba polubień radykalnie wzrosła i pod koniec tego miesiąca może wynosić ona około 110.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki