FANDOM


Do tej pory w celu sprawdzania miejsca w rankingu polskich Wikii, administracja Sycowskiej Wiki sugerowała się listą polskich wiki, gdzie po sortowaniu rosnąco w kategorii artykułów, administrator sprawdzał miejsce Sycowskiej pod tym względem.

Jednak 18 stycznia 2014 roku Sycowska Wiki została wpisana do oficjalnego rankingu polskich Wikii na Centrum Społeczności. Nasza wiki pojawiła się jako nowość na liście i zajmuje na dzień dzisiejszy 236., czyli ostatnie miejsce w rankingu. Jednak i tak sukcesem dla Sycowskiej Wiki jest znalezienie się w tym rankingu.

Jeżeli chodzi o Ranking polskich Wikii według grafik to Sycowska Wiki zajmuje 238. miejsce na 247. miejsc. Są to też dane z 18 stycznia, ale jak wiemy, wciąż w naszej wiki jest więcej grafik niż artykułów (różnica wynosi na dzień dzisiejszy około 20 grafik więcej w stosunku do artykułów).

Mamy nadzieje, że Sycowska Wiki będzie się wciąż rozrastać. Naszym obecnym celem jest osiągnięcie 100 artykułów, co wymaga dodania artykułów o 100% więcej niż dotychczas zrobiliśmy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki